predaj rodinný dom Veľký Cetín

predaj rodinný dom Veľký Cetín

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Cetín

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Cetín 13 km od Nitry. Dom sa nachádza na 8 árovom rovinatom pozemku. Bol postavený v 60tych rokoch z pálenej tehly, prístavba v 70tych rokoch. Dispozičné riešenie domu: 2x chodba, 5 izieb, 2x kúpeľňa, 1x WC, 2x špajza so vstupom na povalu, 2x priestranná pivnica. Do domu je zavedený plyn, má taktiež vlastnú studňu, v obci je zavedený vodovod, kanalizácia je v štádiu výstavby. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom je v pôvodnom stave. Na pozemku sa nachádza i murovaná garáž s nadstavbou využiteľnou taktiež na bývanie. Prístup k pozemku je i zo zadnej strany po asfaltovej ceste. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko... Veľmi dobré autobusové spojenie s krajským mestom Nitra, zastávka autobusu vzdialená cca 20 m. Kúpa zariadenia po dohode s majiteľom. Dom je bez tiarch, ihneď voľný k nasťahovaniu.
Cena 76.000,- € + dohoda

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra