predaj rodinný dom Čaka

predaj rodinný dom Čaka

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Čaka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj menší 2 izbový rodinný dom/chalupu v obci Čaka okres Levice. Vzdialenej od mesta Levice cca 25 km a od Nových Zámkov cca 27 km. Dom sa nachádza v centre obce, nie však na hlavnej ceste. Potrebná je kompletná rekonštrukcia, stavba je menších rozmerov postavená z pálenej tehly vhodná skôr na chalupu, vnútorná rozloha je zhruba 70 m2, pozemok je užší ale dlhý 1058 m2.
V dome je zavedená obecná voda, elektrina, vlastná žumpa a vlastná studňa na dvore. Vymenené sú euro-okná, zrekonštruovaná je predná vonkajšia stena, inak je dom v pôvodnom stave. Vykurovanie je zabezpečené tuhým palivom. Dispozične pozostáva z dvoch predných izieb, chodby, samostatného WC, priechodzéj kuchyne a kúpelne. Za domom sa nachádza hospodárska časť vhodná na zbúranie. Pozemok je mierne svahovitý.
Obec má dobrú občiansku vybavenosť: obchody,pohostinstvá,škola,škôlka.
Pre bližšie informácie týkajúce sa nehnuteľnosti a prípadného financovania kontaktujte makléra ponuky. Dom sa dá kúpiť aj na hypotekárny úver, ktorý vám radi vybavíme.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám?

Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra