predaj rodinný dom Lukáčovce

predaj rodinný dom Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lukáčovce

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj menší 4 izbový rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorá sa nachádza od Nitry vo vzdialenosti 20 km a od mesta Hlohovec 15 km. Dom na pozemku s výmerou 978 m2 sa nachádza v tichej, zastavanej uličke. Prislúcha k nemu ešte pozemok nachádzajúci sa oproti domu s výmerou 305 m2 využiteľný ako záhrada, resp. na stavebné účely (prípadne možný odpredaj ako stavebný pozemok a tak zníženie nákladov na kúpu nehnuteľnosti).
Dispozične dom pozostáva z troch samostatných izieb a jednej priechodnej obývacej izby. Tu sa nachádza krb, ktorý zabezpečuje kúrenie. V dome je k dispozícii aj ústredné kúrenie (radiátory + plynový kotol). V kuchyni sa nenachádza kuchynská linka, avšak sú k dispozícii rozvody vody a odpadu.
V interiéri domu prebehla čiastočná rekonštrukcia v duchu vidieckeho štýlu. Vonkajšia časť domu je v pôvodnom stave určená na rekonštrukciu.
V dome je zavedená obecná voda, plynová prípojka bola dočasne odpojená, je nevyhnutné zabezpečiť jej opätovné znovupripojenie. V prípade záujmu o trvalé bývanie je nutné počítať s investíciou do žumpy, resp. čističky odpadových vôd. V prípade užívania domu na chalupárčenie je využiteľné aj naďalej terajšie riešenie odpadu.
Pre bližšie informácie týkajúce sa nehnuteľnosti a prípadného financovania kontaktujte makléra ponuky.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra