predaj rodinný dom Nitra

predaj rodinný dom Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre, mestská časť Dražovce. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s rozlohou 705 m2, mimo hlavnej cesty, v pokojnej časti obce.
Dom má 3 izbovú dispozíciu. Pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch predných izieb, jednej izby s orientáciou do dvora, kuchyne, špajze a kúpeľne s WC. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje dôkladnú rekonštrukciu, príp. pre zaujímavý pozemok demoláciu. Dom bol postavený z pálenej aj nepálenej tehly. Škridlová strecha je vo funkčnom stave, zatiaľ nikde nezateká.
Sú tu k dispozícii všetky inžinierske siete.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra