predaj rodinný dom Žitavce

predaj rodinný dom Žitavce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žitavce

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Predaj vidiecky dom, Žitavce
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový vidiecky dom v obci Žitavce, ktorá sa nachádza 5 km od mesta Vráble, 26 km od okresného mesta Nitra a 15 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Dom na rovinatom, 18 m širokom pozemku, s výmerou 1 119 m2 sa nachádza v tichej uličke, mimo hlavnej cesty. Zastavaná plocha domu je 129,54 m2.
Dispozícia: klasický vidiecky dom s tromi izbami (1 priechodná) a kuchyňa. Do domu bola privedená obecná voda a napojenie na žumpu, kúrenie plynové. Vo všetkých miestnostiach je pôvodná drevená dlážka. Okná sú pôvodné. Na pozemku sa nachádza letná kuchyňa. V zadnej časti domu je pivnica.
Obvodové steny i vnútorné priečky sú kombináciou pálenej a nepálenej tehly. Dom je v pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia alebo ideálne miesto na postavenie nového bývania.
V obci je škôlka, potraviny, blízke Vráble poskytujú ďalšie možnosti vzdelávania, nakupovania, ako aj práce.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Zita Benczyová
Ing. Zita Benczyová