predaj rodinný dom Báb

predaj rodinný dom Báb

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Báb

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Báb. Táto obec je vzdialená od Nitry 19 km, s dobrou dostupnosťou na R1 medzi Nitrou a Bratislavou (2 km). Dom so štyrmi obytnými miestnosťami sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 1477 m2. Pri šírke pozemku 23,5 m je možnosť odčlenenia vlastnej prístupovej cesty k pozemku za domom, kde je možné postaviť ďalšiu nehnuteľnosť. Kupujúci má možnosť následne odpredať stavebný pozemok.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, presklenej verandy, dvoch izieb orientovaných do ulice, dvoch izieb s oknami do dvora, kuchyne, komory a kúpeľne s WC. Nachádza sa tu ešte prístavba na odkladanie záhradného náradia slúžiaca ako technická miestnosť. Dom disponuje aj pivnicou, kde je umiestnený plynový kotol.
Dom je v súčasnosti neobývaný, suchý, postavený z pevných materiálov. Rekonštrukciou prešla strecha, okná, dlažba. Odporúčaná rekonštrukcia kuchyne a kúpeľne. Zavedené sú všetky inžinierske siete.
Obec Báb disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra