predaj rodinný dom Žirany

predaj rodinný dom Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Žirany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Žirany. Dom sa nachádza na pozemku(na konci slepej uličky) o výmere 4257 m2, s parametrami 28,5m x 141m. Nachádzajú sa tu dve samostatné stavby. Jedna z nich je dvojpodlažný rodinný dom s celkovou výmerou 262 m2 zastavanej plochy a druhá stavba je plánovaná ako viacúčelová budova (garáž), bez priečok s výmerou 204 m2 zastavanej plochy. Obe stavby sú montované drevodomy. Sú v stave holodomu, čo umožňuje dokončiť ich podľa vlastnej fantázie, prípadne aj s čiastočnou úpravou dispozície. Použité kvalitné materiály, bazén s výrivkou na dvore, vrty pre tepelné čerpadlá, predimenzované prvky v samotných stavbách docenia náročnejší klienti. Nadštandardné priestory poskytujú klientovi požadujúcemu výnimočnú lokalitu a priestor ideálnu možnosť realizácie. Lokalita nehnuteľnosti pripomína polosamotu vďaka obklopujúcej zeleni a bezprostrednej blízkosti lesa.
Priamo pred domom sú všetky inžinierske siete - obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Nehnuteľnosť je v okrajovej časti obce, obklopenej zeleňou na konci slepej uličky priamo pod lesom.
Mierne svahovitý charakter pozemku zabezpečuje pekný výhľad na okolitý les a polia. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra