predaj rodinný dom Telince

predaj rodinný dom Telince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Telince

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Telince, v tichom prostredí, mimo hlavnej cesty. Obec sa nachádza 4 km od mesta Vráble, v smere na Levice. Plocha parcely je 1499m2 a je rozdeliteľná, prístupná aj zo zadnej časti asfaltovou cestou, kde je možné pripojenie sa na elektrinu a obecnú vodu. Tým vzniká možnosť prípadného odpredaja časti pozemku k výstavbe nového domu. To už je však na novom majiteľovi,ktorý si tak môže znížiť celkové náklady do investovanej nehnuteľnosti o odpredanú časť pozemku.
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder) v 60. rokoch. Je v pôvodnom, zachovalom stave, využiteľný ihneď na trvalé bývanie, príp. k rekonštrukcii. Sú tu zavedené všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Odpad je riešený žumpou. Na dvore je vlastná studňa využiteľná na zavlažovanie záhrady. K domu je privedený optický kábel zabezpečujúci plynulý internet.
Dispozičné riešenie pozostáva z troch samostatných izieb, dvoch chodieb(jedna z nich po prerobení môže byť izbou), kuchyne, technickej miestnosti, špajze a kúpeľne s WC. V zadnej časti domu je letná kuchyňa, v súčasnosti využívaná ako sklad. Na dvore sa nachádza ešte montovaný záhradný domček.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra