predaj rodinný dom Štitáre

predaj rodinný dom Štitáre

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Štitáre

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj novostavby rodinných domov typu bungalov v mestskej časti Nitra - Štitáre. Ide o novovybudovanú lokalitu s kompletnými inžinierskymi sieťami (voda, elektrina, plyn, optika) a kamerovým systémom,asfaltovou cestou. Môžete si vybrať z viacerých veľkostí pozemkov a z 7 typov murovaných domov, 3 – 5 izbová dispozícia, úžitková plocha od 85 do 137 m2. V ponuke máme aj radovú výstavbu v 2 veľkostiach jednopodlažných domov.
Na konkrétne pozemky i domy poskytujeme zaujímavé finančné bonusy - kupóny. Počet kupónov je limitovaný. Neváhajte nás kontaktovať čím skôr a my vám o tomto skvelom projekte povieme viac. Cena domov od 135 900 € vrátane pozemku.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel.čísle 0905 632 675.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra