predaj rodinný dom Lukáčovce

predaj rodinný dom Lukáčovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Lukáčovce

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Lukáčovce, ktorá sa nachádza od Nitry vo vzdialenosti 20 km a od mesta Hlohovec 15 km. Dom na pozemku s výmerou 545 m2 sa nachádza v tichej, zastavanej uličke. V interiéri domu prebehla nasledovná rekonštrukcia: vstupné dvere, plastové okná, nové stierky (maľovka v 2 izbách), izolácia a betónové potery na podlahe, pripravené rozvody kúrenia, nová elektrina v celom dome. V prípade chodby, kuchyne a kúpeľne sú ešte nedokončené podlahové plochy. Vonkajšia časť domu je v pôvodnom stave určená na rekonštrukciu, pričom boli menené zvody na dažďovú vodu.
V dome je zavedená obecná voda, plynová prípojka bola dočasne odpojená, je nevyhnutné zabezpečiť jej opätovné znovupripojenie. Na pozemku je umiestnená plastová nádrž určená na čističku odpadových vôd (predpríprava).
Dom je menšej veľkostnej kategórie.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra