predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Dom sa nachádza na 900m2 parcele vo vedľajšej uličke. Zastavaná plocha domu je 185m2 a má dve podlažia. Postavený bol pred 15 rokmi. Dispozíciu prízemia tvoria: obývacia izba s krbom, veľká jedáleň prepojená s veľkou kuchyňou,chodba, pracovňa(hosťovská izba), práčovňa, WC a technická miestnosť. Ďalej máme ešte prístupné z vonku garáž s automatickou bránou a dielňu, resp. odkladací priestor pre náradie,či už záhradkárskeho ,alebo športového charakteru (kosačky, bicykle atď. Na poschodí nájdeme: spálňu s balkónom, dve detské izby a kúpeľňu. Poschodie je klimatizované. Chodba a schodisko umožňujú svojou rozlohou ďalšie možnosti na dozariadenie podľa vlastných predstáv bez nutnosti stavebných úprav. Kompletná zasieťovanosť (plyn, elektrina, obecná voda, kanalizácia) domu je samozrejmosťou. Pre účely zalievania záhradky je k dispozícii ešte studňa. Štandardom je zároveň podlahové vykurovanie, centrálny vysávač a zabezpečovacie zariadenie. Uvedená ponuka domu a jeho dispozičného riešenie je predurčené klientom hľadajúcim priestor a voľnosť na každom kroku. Tak ako prízemie aj poschodie je viac než priestranné. Na dvore, ktorý je uzatvorený automatickou bránou je možné parkovanie viacerých áut. Oddychovú časť záhrady tvorí:záhradný altánok, vínna pivnica a okrasná zeleň.
Dom pre svoju dostupnosť, slušnú lokalitu a stav je k dispozícii a kúpou ihneď pre kupujúcich uvoľnený. Na požiadanie záujemcu poskytnem ďalšie informácie prípadne doplňujúce fotografie.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra