predaj rodinný dom Vinodol

predaj rodinný dom Vinodol

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vinodol

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rozľahlý pozemok z časti v intraviláne obce Vinodol (cca 27á) a 45á v extraviláne (viď posledné foto). Na pozemku sa nachádzajú 2 rodinné domy. Jeden z nich je poschodový, určený k rekonštrukcii (nevyhnutná oprava strechy a odporúčaná výmena okien). Disponuje 6 izbami. Na prízemí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Na prvom poschodí sú 3 miestnosti, z dvoch je východ na balkón. V dome je zavedená voda, elektrina; odpad je riešený septikom. Tento dom je v súčasnosti síce obývateľný, avšak len pre menej náročného klienta, keďže bol postavený v 70. rokoch.
Druhý dom je sedliackeho charakteru postavený z nepálenej tehly, bez známok statického poškodenia. V prípade rozdelenia parcely na menšie stavebné pozemky (cca 3x7á) je predpoklad jeho zbúrania.
Celková výmera pozemku (72á) ponúka široké možnosti jeho využitia.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra