predaj 3 izbový byt Nová Baňa, Cintorínska

predaj 3 izbový byt Nová Baňa, Cintorínska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nová Baňa, Cintorínska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza v
kľudnej lokalite Novej Bani, na Cintorínskej ulici na 2/4 poschodí, nie prízemie. Celková rozloha bytu je 66 m2 plus balkón.

Byt pozostáva z troch izieb, z toho jednej prechodnej s balkónom, kuchyňa je zvlášť, ako aj toaleta a kúpeľňa. Orientácia bytu je na 2 svetové strany (východ a sever), čo zaručuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa.

Dispozične sa z chodby bytu vchádza do toalety, kúpeľne a kuchyne, z ktorej sa ide do detskej izby (10 m2). Z chodby sa vchádza aj do obývačky (20 m2) s balkónom, z ktorej sa prechádza do spálne (14 m2). Mesačné náklady na byt sú vo výške 110 EUR. V byte je kúrenie riešené gamatkami, ale pri rekonštrukcii sa to dá riešiť centrálnym kúrením.

K bytu je možnosť dokúpiť velkorysú garáž (36 m2) s elektrinou, ktorá sa nachádza priamo pred oknami bytu.

Tip MAKLÉRA !!!!

Tento byt je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí si želajú rekonštrukciu do požadovaného stavu a vytvorenie si vlastného príjemného bývania podľa svojich predstáv. Na prezentovaných fotografiách je vizualizácia možného budúceho stavu bytu.

Pre viacej FOTIEK skopírujte tento link:
https://remax-slovakia.sk/reality/detail/116649/predaj-3-izbovy-byt-garaz-nova-bana-exkluivne/re-max-family/M4286

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra