predaj 3 izbový byt Bratislava - Ružinov, Rumančeková

predaj 3 izbový byt Bratislava - Ružinov, Rumančeková

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Bratislava - Ružinov, Rumančeková

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave, s vymenenými plastovými oknami. Byt sa nachádza v preferovanej lokalite Ružinova, na Rumančekovej ulici na 4/7 poschodí. Celková rozloha bytu je 65 m2, ktorá zahŕňa aj balkón.

Byt pozostáva z nepriechodných izieb, čo poskytuje väčšie súkromie pre každého obyvateľa bytu. Orientácia bytu je na 2 svetové strany (sever a juh), čo zaručuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa.

Dispozične sa z chodby bytu (6 m2) vchádza do všetkých troch miestností (12, 16 a 16 m2), kuchyne (8 m2) aj na toaletu (1 m2), ktorá je priechodná do kúpeľne (2.5 m2). V chodbe je umiestnený šatník. Mesačné náklady na byt sú vo výške približne 180 EUR.

Tento byt je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí si želajú rekonštrukciu do požadovaného stavu a vytvorenie si vlastného príjemného bývania podľa svojich predstáv. Na prezentovaných fotografiách je vizualizácia možného budúceho stavu bytu.

Viac informácií o byte nájdete na stránke nehnuteľnosti: https://igorkliman.sk/3-izb-byt-bratislava-ruzinov

Ak hľadáte 3-izbový byt v Ružinove, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Tešíme sa na Vašu obhliadku!

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra