predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Roľnícka

predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Roľnícka

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nové Zámky, Roľnícka

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nových Zámkoch, Roľnícka ul. Byt s výmerou 64 m2 sa nachádza na 4/7 posch. v bytovke postavenej r. 1989 a prislúcha k nemu pivnica.
Byt je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2022. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, modernej kuchyne s obývacím priestorom, ktorý má dve okná orientované na severo-východ, priechodnej detskej izby a spálne s lodžiou, ktorá je orientovaná na juho-západ.
Zaujímavosťou je vybúranie priečky medzi malou izbou a kuchyňou, čím sa opticky zväčšil a presvetlil celý priestor a vznikla moderná kuchyňa s jedálenskou časťou a obývačkou.

Byt sa predáva v stave ako na fotkách vrátane spotrebičov a nábytku, ktorý bol navrhnutý bytovým dizajnérom.

V rámci rekonštrukcie bytového domu bola zateplená fasáda, vstupné dvere, elektrický vrátnik, schodiskové okná, nový výťah, takisto nová strecha a v spoločných stúpačkách boli vymenené rozvody elektriny, vody a kanalizácie. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič