predaj 1 izbový byt Nitra, Bellova

predaj 1 izbový byt Nitra, Bellova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 1 izbový byt Nitra, Bellova

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre za výbornú cenu. Nachádza sa na sídlisku Klokočina na Bellovej ulici.
Byt je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, ideálne pre tých, ktorí hľadajú priestor s potenciálom a chcú si ho upraviť podľa vlastných predstáv. Takisto je možné dohodnúť ľudí, ktorí Vám ho prerobia na kľúč.
Byt je momentálne družstevný, budúci majiteľ má však možnosť nadobudnúť ho do vlastníctva. Zostatková odkupná suma je nulová.

Má výmeru 37 m2, je bez balkónu, nachádza sa na druhom poschodí z piatich, čo zabezpečuje dostatok súkromia a výhľad na okolie. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s wc, kuchyne s obývačkou a spálne. K bytu prislúcha aj pivnica.

Okrem toho byt ponúka vynikajúcu lokalitu s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, zastávka MHD, zdravotné stredisko, poliklinika, Family Centrum s obchodmi (potraviny, obuv, odevy), kostol...

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra