predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt v Nitre m.č. Dolné Krškany, Novozámocká ul. Byt s výmerou 56 m2 sa nachádza na 3/3 posch. v bytovke s krovom a prislúchajú k nemu dve pivnice.
Byt je slnečný s orientáciou na južnú stranu s obývačkou a spálňou. Kuchyňa, kúpeľňa s chodbou sú orientované na východ.
Bytový dom sa nachádza v súkromnom rezidenčnom areáli s dostatkom parkovacích státí a tým poskytuje pokojné bývanie.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, špajze, kúpeľne s WC, kuchyne, priechodnej izby a samostatnej izby.
Zaujímavosťou je možnosť vybúrania priečky medzi obývacou izbou a kuchyňou, čím sa opticky zväčší a presvetlí celý priestor.
V byte sú plastové okná, stierky, laminátové podlahy. Kúpeľňa a elektrické rozvody sú v pôvodnom , no udržiavanom stave s predpokladanou kompletnou rekonštrukciou. Byt sa predáva v stave ako na fotkách vrátane kuchynskej linky.
V rámci rekonštrukcie bytového domu bola obnovená a zateplená fasáda, takisto strecha “krov“ a v spoločných stúpačkách boli vymenené rozvody vody, elektriny a plynu. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je spoluvlastníctvo na pozemku celého rezidenčného areálu, kde bolo na tento rok schválené nové oplotenie celého areálu, čo poskytne ešte silnejší pocit bezpečia a pokojného bývania v súkromnej komunite spolubývajúcich.
Hneď pred areálom bytovky je zastávka MHD Nitra a osvetlený priechod pre chodcov. Ďalej sa v lokalite m.č. Dolné Krškany nachádza škôlka, základná škola a mnoho obchodov a služieb. Kompletná občianska vybavenosť krajského mesta Nitra je v dostupnosti 4 km do centra mesta.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič