predaj 2 izbový byt Nitra

predaj 2 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra

Predaj 2-izbový byt, Chrenová
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Hľadáťe bezbarierový byt ktorý si viete prerobiť podla seba a ešte aj za dobrú cenu?
Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 2-izb. byt v Nitre, sídlisko Chrenová. Byt má rozlohu 51 m2 vrátane pivničnej kobky. Nachádza sa na prízemí zo 7 poschodí panelového bytového domu na Kremnickej ulici. Bytový dom bol obnovený v roku 2016 - zateplenie strechy, bezbariérový výťah, stúpacie vedenia, elektronický vrátnik. Parkovanie je verejné pri dome s dostatkom parkovacieho miesta. Orientácia bytu je na dve strany - východ a západ. Je bez balkóna.

Byt pozostáva z dvoch izieb, samostatnej kuchyne a príslušenstva, priechodná kúpeľňa, WC, šatník a pivnica ( vid pôdorys v galérii). Byt je v pôvodnom stave (okná sú vymenené )vhodný na rekonštrukciu. Vieme zabezpečiť firmu ktorá by vám to prerobila podla vašich predstáv.
Lokalita bytového domu sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou. V susedstve bytového domu sa nachádzajú potraviny, pohostinstvo, v pešej dostupnosti je nákupné centrum Lipa, supermarket LIDL, poliklinika. V blízkosti domu sa rovnako nachádza škôlka a základná škola. MHD je možné dostať sa do centra mesta.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra