predaj 3 izbový byt

predaj 3 izbový byt

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, Benkova ul., sídlisko Klokočina. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí, má výmeru 74 m2 a prislúcha k nemu balkón a pivnica.
Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, priechodnej obývacej izby, z ktorej je vstup na balkón, kuchyne, kúpeľne, toalety, komory a špajze. Byt je v pôvodnom stave, okrem plastových okien, omietok a parkiet v izbách, ktoré je možné zrepasovať. Stav bytu predurčuje k jeho rekonštrukcii a vytvorenia si bývania podľa vlastného vkusu, predstáv a potrieb.
Bytový dom bol zrekonštruovaný, zateplený, boli menené stúpačky a vynovené sú aj vnútorné priestory. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza škôlka, škola, OC Sandokan, poliklinika, zastávka MHD... Bytový dom sa nachádza mimo hlavnej cesty a tým poskytuje pokojné bývanie.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra