predaj 3 izbový byt Maňa

predaj 3 izbový byt Maňa

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Maňa

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt v obci Maňa, časť Veľká Maňa. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v tehlovej 4-bytovke, v susedstve miestneho rímsko-katolíckeho kostola, obecného úradu či chráneného parku. K bytu s celkovou výmerou 75 m2 prislúcha garáž a pivnica, disponuje tiež klimatizáciou či vlastným kúrením vďaka samostatnému plynovému kotlu.

Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností: detská izba s výstupom na veľkú lodžiu, priechodná obývacia izba a spálňa so vstavanou skriňou. Plochu bytu dopĺňa chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a kuchyňa. Vďaka celkovej rekonštrukcii (vrátane 2 klimatizačných jednotiek, plastových okien a garážovej brány na diaľkové ovládanie) umožňuje okamžité bývanie bez ďalších investícii.

Obec Maňa má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a dostupnosť vrátane železničnej dopravy. Najbližšie mesto Vráble je vzdialené 10 km, Šurany 13 km, okresné mesto Nové Zámky 27 km, krajské mesto Nitra 33 km, termálne kúpalisko Podhájska len 8 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík