predaj 3 izbový byt Nitra, Hlboká

predaj 3 izbový byt Nitra, Hlboká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Hlboká

"REZERVOVANÉ" Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi na ulici Hlboká, Čermáň – Nitra. Byt o rozlohe 90 m2 sa nachádza na 1/8p. (vyvýšené prízemie).

Dispozícia: Vstupná hala, WC s kúpeľňou sú v pôvodnom zachovalom stave s keramickým obkladom, chodba do kuchyne s komorou a balkónom. 1. izba pri kuchyni má pôvodnú veľkosť 20 m2 a je predelená sadrokartónovou priečkou, aby vznikol šatník so vstupom z haly. 2. izba veľkosti 20 m2, 3. izba veľkosti 18 m2 s balkónom.

Orientácia bytu: kuchyňa s balkónom a vedľajšia izba je orientovaná na severovýchod, izba s balkónom a vedľajšia izba je orientovaná na juhozápad.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli v izbách menené plastové okná, laminátové podlahy a robené stierky stien. Bytový dom má na rok 2022 odsúhlasené zateplenie fasády a výmenu stupačiek IS. Vchod zabezpečuje nový elektronický vrátnik.

K bytu prislúcha laťková pivnica 1.3 m2.

Všetky ďalšie informácie u makléra.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič