predaj 3 izbový byt Nitra, Beethovenova

predaj 3 izbový byt Nitra, Beethovenova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Beethovenova

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Beethovenovej ulici v Nitre, časť Klokočina.
Výmera bytu je 73 m2 + 3,6 m2 balkón a veľká murovaná pivnica o výmere 16 m2. Z bytu a balkóna je krásny výhľad na zeleň a široké okolie, nakoľko sa byt náchádza na 7. poschodí zo 7. bytového domu s výťahom.
Počas rekonštrukcie bola zmenená dispozícia nehnuteľnosti:
vstupná chodba, ktorá plynule prechadza do otvorenej kuchyne s výstupom na balkón, kúpeľna s vaňou, špajza s veľkým oknom, prechodná obývačka, 2x spálňa a samostatná toaleta.
Rekonštrukcia bytu v roku 2013 pozostávala okrem spomínaných dispozičných zmien, z výmeny okien, osadenia interiérových aj exterierových žaluzií, z vymeny podláh, interierových dverí a zárubní, nových stierok a maľoviek, nové poistková skriňa a elektricke rozvody vo väčšine bytu, vymenená bola aj kuchynská linka a vstupné dvere za bezpečnostné.
Bytový dom je taktiež zrekonštruovaný, má novú spoločné rozvody SÚV, TÚV, kanalizácie i plynu, zateplenie, vynovené vstupné priestory do domu a zrenovovaný výťah.
Nehnuteľnosť je bez nutnosťi ďalších rekonštrukcií, vhodná k okamžitému bývaniu, prípadne ako investícia na prenájom.

Lokalita sa vyznačuje monžstovm zelene, pokojným bývaním, keďže sa jedná o menší bytový dom iba s dvoma vchodmi, výbornou občianskou vybavenosťou na dosah ruky (materská a základná škola sú rovno pred bytovým domom) a veľmi dobrým parkovaním.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková