predaj 3 izbový byt Podhorany

predaj 3 izbový byt Podhorany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Podhorany

REZERVOVANÉ-Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Podhorany, časť Sokolníky. Byt sa nachádza na prízemí päť bytovej bytovky ktorá má architektúru rodinného domu. Byt má výmeru 69 m2, plus prislúcha k nemu terasa za domom, dve parkovacie státia a dva spoločné nebytové priestory (kočikáreň, tech. miestnosť).
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných spální, kúpeľňe so svetlíkom, samostatného WC, dispozične prepojenej obývacej izby s kuchyňou v ktorej je príprava pre kuch. linku a murovaný komín pre kachle, ďalej je tu vstup na terasu cez balkónové dvere.
Kúrenie v byte je riešené el. rohožou, ohrev vody el. kotlom, ktorý je umiestnený v byte. Obytné miestnosti majú prípravu na klimatizáciu.
Byt je vhodný pre mladý pár ako štartovacie bývanie, avšak vďaka "architektúre rodinného domu", je vhodný aj pre seniorov.
Certifikát energetickej náročnosti budovy je A.
Byt sa predáva v stave "holobyt".
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič