predaj 4 izbový byt Nitra, Svätourbanská

predaj 4 izbový byt Nitra, Svätourbanská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Svätourbanská

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt v Nitre na Svätourbanskej ul., v pekne upravenej lokalite pod Zoborom. Samotný byt má výmeru 81 m2, disponuje lodžiou a prislúcha k nemu aj pivnica, vlastná garáž a záhradka. Nachádza sa na 2/3 poschodí, bez výťahu. Nehnuteľnosť má vlastné vykurovanie plynovým kotlom.
Dispozícia: chodba, 3 samostatné nepriechodné izby orientované do dvora so záhradkami, obývacia izba s výstupom na lodžiu, kuchyňa, kúpeľňa a toaleta.
V byte sú nové plastové okná, stierky, v jednej izbe a obývačke parkety. Inak je nehnuteľnosť v pôvodnom, ale udržiavanom stave a v prípade rýchleho bývania postačí iba vymaľovať podľa seba. Po konzultácii so šikovným architektom a statikom je možné byt dispozične upraviť a kompletne zrekonštruovať podľa vlastných potrieb a predstáv.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita, menšia tehlová bytovka s vlastným uzamykateľným dvorom, kde je aj dostatok parkovacích miest, možnosť pestovania si vlastných plodín na malej záhradke a dosah kompletnej občianskej vybavenosti (do centra mesta 10 min. pešo).
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra