predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Novozámocká

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt v Nitre, časť Dolné Krškany, Novozámocká ul. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 3.poschodovej bytovky. Má výmeru 45 m2, prislúcha k nemu malý balkónik a 2 pivnice.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne a kúpeľne spojenej s toaletou. Dispozične je prepojená kuchyňa s obývačkou a tak je tu väčší otvorený priestor. Pôvodný stav bytu, okrem plastových okien a vstupných bezpečnostných dverí dáva predpoklad ku kompletnej rekonštrukcii a vytvorenia si bývania podľa vlastného vkusu, predstáv a potrieb. Byt je v zachovalom, udržiavanom stave a v prípade rýchleho bývania postačí iba vymaľovať podľa seba.
Kúrenie v byte je riešené plynovými gamatkami v kuchyni a obývačke.
Byt je vhodný pre mladý pár ako štartovacie bývanie, avšak vďaka vyvýšenému prízemiu nie je vylúčené využitie pre seniorov.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Pre dohodnutie obhliadky je potrebné telefonické kontaktovanie makléra.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra