predaj 2 izbový byt Nové Zámky, Andovská

predaj 2 izbový byt Nové Zámky, Andovská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nové Zámky, Andovská

Exkluzívne iba u nás! Virtuálna 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=zDaFDWCdYSv&fbclid=IwAR1zn-og1-viiShSXZpDUzqlVtObeC4-skH9_yc_4CJUlJOjfhxoYq1yBuU

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zaujímavý atypický podkrovný veľkometrážny 2-izbový byt (80 m2) na Andovskej ulici na Sídlisku Západ v Nových Zámkoch. Byt sa nachádza na 4/4 poschodí bytového domu, je po kompletnej rekonštrukcii a ihneď voľný. Rekonštrukcia zahŕňa nové nemecké laminátové podlahy, stierky, špeciálnu omietku značky Dulux v obývacej časti, nové vypínače Legrand, nové kľučky, dvere a svietidlá, vybrúsenie, pretesnenie a lakovanie okien a prahov dverí, demontáž kuchynskej linky. V rámci vybavenia v byte zostáva plynový kotol Viessmann Vitopend 100 a zariadenie kúpeľne a WC, ktoré bolo robené na mieru. Byt má samostatné meranie spotreby s možnosťou regulácie teploty termostatom v obývacej miestnosti.

Dispozícia – veľká otvorená obývacia miestnosť s prechodom do jedálne a kuchyne, predsieň, samostatná izba, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. Okolie bytového domu je maximálne tiché, s dobrými možnosťami parkovania a vynikajúcou dostupnosťou do mesta (obchody, nemocnica, škola, škôlka, športoviská, úrady a podobne - kompletná občianska vybavenosť). Táto ponuka je vhodná ako investícia s možnosťou ďalšieho prenájmu (byt je ihneď voľný), alebo pre solventného klienta hľadajúceho pokojné bývanie v slušnej štvrti. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti, samozrejmosťou je aj hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Peter Frančík 0948781211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík