predaj 4 izbový byt Nitra, Kmeťkova

predaj 4 izbový byt Nitra, Kmeťkova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Kmeťkova

Ponúkame na predaj 4 izbový byt o celkovej výmere 120,62m2 z toho je 3,56m2 balkón a 30,71m2 terasa, v novostavbe obytného komplexu Panoráma Nitra - mestská časť Klokočina.
Obytný komplex PANORAMA pozostáva z troch obytných blokov (A, B a C).

Ponúkaný 4 izb. byt B 1.3. na 1/5p. v budove “B“ je v prevedení "nadštandard".

Byty v budove “C“, ktorá sa aktuálne stavia, je možné vybrať z katalógovej ponuky vybavenia "štandard", "nadštandard", alebo "najvyšší nadštandard".

V bytoch je kompletná príprava na klimatizáciu pre každú obytnú miestnosť. Okná majú prípravu na vonkajšie žalúzie. Byty v prevedení nadštandard majú predprípravu pre videovrátnika a bytový alarm.
Vykurovanie bytov je zabezpečené podlahovým kúrením. Reguláciu teploty v byte zabezpečuje elektronický, programovateľný, bytový termostat.

Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet a obvodové steny sú z tehál značky Heluz.
Uzatvorený a monitorovaný obytný komplex zaisťuje bezpečie a pohodlie jeho obyvateľov. Možnosť parkovať v komplexe, ďalej možnosť kúpiť kryté parkovacie státie pod bytovkou s ponukou dokúpenia pivničného priestoru.

Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Vlastným dopravným prostriedkom sa presuniete do úplného centra v priebehu 5-8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. Dopravné spojenie s centrom je zabezpečené aj mestskou hromadnou dopravou so zastávkami priamo pri obytnom komplexe.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.
V prípade záujmu o viac informácií, ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič