predaj 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

predaj 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Kmeťova

Ponúkame na predaj 3 izbový byt C.1.4. na 1/5p. o celkovej výmere 123,24m2 z toho sú terasy 22.11m2, 19.52m2, v novostavbe obytného komplexu Panoráma Nitra - mestská časť Klokočina.

Byty v budove “C“, ktorá sa aktuálne stavia, je možné vybrať z katalógovej ponuky vybavenia "štandard","nadštandard".

Ponúkané 3 izb. byty C.5.3. a C.5.6 sú na 5/5p. v budove “C“, sú v cene 194 905€, ďalej je v ponuke jedinečný 3 izb. byt C.5.1 v cene 210 000€. Jedná sa o exkluzívne byty s jedinečnými výhľadmi.

V bytoch je kompletná príprava na klimatizáciu pre každú obytnú miestnosť. Okná majú prípravu na vonkajšie žalúzie. Byty v prevedení nadštandard majú predprípravu pre videovrátnika a bytový alarm.
Vykurovanie bytov je zabezpečené podlahovým kúrením. Reguláciu teploty v byte zabezpečuje elektronický, programovateľný, bytový termostat.

Obytný komplex PANORAMA pozostáva z troch obytných blokov (A, B a C).
Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet a obvodové steny sú z tehál značky Heluz.

Uzatvorený a monitorovaný obytný komplex zaisťuje bezpečie a pohodlie jeho obyvateľov. Možnosť parkovať v komplexe, ďalej možnosť kúpiť kryté parkovacie státie pod bytovkou s ponukou dokúpenia pivničného priestoru.

Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Vlastným dopravným prostriedkom sa presuniete do úplného centra v priebehu 5-8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. Dopravné spojenie s centrom je zabezpečené aj mestskou hromadnou dopravou so zastávkami priamo pri obytnom komplexe.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.
V prípade záujmu o viac informácií, ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič