predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o celkovej výmere 67.88m2 z toho je 7,96m2 balkón, v novostavbe obytného komplexu Panoráma Nitra - mestská časť Klokočina.
Obytný komplex PANORAMA pozostáva z troch obytných blokov (A, B a C).

Ponúkaný 2 izb. byt B 2.5. na 2/5p. v budove “B“ je v prevedení "nadštandard".
2 izb. byt B 3.5. na 3/5p. v budove “B“ je v prevedení "nadštandard".
2 izb. byt B 4.5. na 3/5p. v budove “B“ je v prevedení "nadštandard".

Ponúkaný 2 izb. byt B 5.5. na 5/5p. v budove “B“ je v prevedení "nadštandard". Celková výmera bytu je 79,91m2 z toho je 25m2 terasa. Cena tohto exkluzívneho bytu s jedinečným výhľadom je na vyžiadanie u makléra.

Byty v budove “C“, ktorá sa aktuálne stavia, je možné vybrať z katalógovej ponuky vybavenia "štandard","nadštandard" ,alebo "najvyšší nadštandard".

V bytoch je kompletná príprava na klimatizáciu pre každú obytnú miestnosť. Okná majú prípravu na vonkajšie žalúzie. Byty v prevedení nadštandard majú predprípravu pre videovrátnika a bytový alarm.
Vykurovanie bytov je zabezpečené podlahovým kúrením. Reguláciu teploty v byte zabezpečuje elektronický, programovateľný, bytový termostat.

Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet a obvodové steny sú z tehál značky Heluz.

Uzatvorený a monitorovaný obytný komplex zaisťuje bezpečie a pohodlie jeho obyvateľov. Možnosť parkovať v komplexe, ďalej možnosť kúpiť kryté parkovacie státie pod bytovkou s ponukou dokúpenia pivničného priestoru.

Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Vlastným dopravným prostriedkom sa presuniete do úplného centra v priebehu 5-8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. Dopravné spojenie s centrom je zabezpečené aj mestskou hromadnou dopravou so zastávkami priamo pri obytnom komplexe.
V prípade záujmu o viac informácií, ma neváhajte kontaktovať.
Ľuboš Slivkanič 0911 905 557, lubos.slivkanic@re-max.sk

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič