predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Ponúkame na predaj 2 izbový byt C.5.2. o celkovej výmere 79,9m2 z toho sú 25m2 dve terasy na 5/5p poschodí, v novostavbe obytného komplexu Panoráma Nitra - mestská časť Klokočina. Ronaký byt
Obytný komplex PANORAMA pozostáva z troch obytných blokov (A, B a C).

2. izb byt C.5.2. je strešný byt v prevedení "štandard" v cene 143 000€
2. izb byt C.5.5. je strešný byt v prevedení "štandard" v cene 143 000€

V bytoch je kompletná príprava na klimatizáciu pre každú obytnú miestnosť. Okná majú prípravu na vonkajšie žalúzie. Byty v prevedení nadštandard majú predprípravu pre videovrátnika a bytový alarm.
Vykurovanie bytov je zabezpečené podlahovým kúrením. Reguláciu teploty v byte zabezpečuje elektronický, programovateľný, bytový termostat.

Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet a obvodové steny sú z tehál značky Heluz.

Uzatvorený a monitorovaný obytný komplex zaisťuje bezpečie a pohodlie jeho obyvateľov. Možnosť parkovať v komplexe, ďalej možnosť kúpiť kryté parkovacie státie pod bytovkou s ponukou dokúpenia pivničného priestoru.

Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Vlastným dopravným prostriedkom sa presuniete do úplného centra v priebehu 5-8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. Dopravné spojenie s centrom je zabezpečené aj mestskou hromadnou dopravou so zastávkami priamo pri obytnom komplexe.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.
V prípade záujmu o viac informácií, ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič