predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Kmeťova

Ponúkame na predaj 2 izbový byt C.3.1. o celkovej výmere 71,87m2 z toho je 8,4m2 balkón na 3 poschodí, v novostavbe obytného komplexu Panoráma Nitra - mestská časť Klokočina. Ronaký byt C.4.1. sa nachádza na 4 posch v cene 119 998€
Obytný komplex PANORAMA pozostáva z troch obytných blokov (A, B a C).

C.2.2. o celkovej výmere 70,29m2 z toho je 9,37m2 balkón na 1 poschodí v cene 119 998€.

Byty v budove “C“, ktorá sa aktuálne stavia, je možné vybrať z katalógovej ponuky vybavenia "štandard","nadštandard" ,alebo "najvyšší nadštandard".

V bytoch je kompletná príprava na klimatizáciu pre každú obytnú miestnosť. Okná majú prípravu na vonkajšie žalúzie. Byty v prevedení nadštandard majú predprípravu pre videovrátnika a bytový alarm.
Vykurovanie bytov je zabezpečené podlahovým kúrením. Reguláciu teploty v byte zabezpečuje elektronický, programovateľný, bytový termostat.

Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet a obvodové steny sú z tehál značky Heluz.

Uzatvorený a monitorovaný obytný komplex zaisťuje bezpečie a pohodlie jeho obyvateľov. Možnosť parkovať v komplexe, ďalej možnosť kúpiť kryté parkovacie státie pod bytovkou s ponukou dokúpenia pivničného priestoru.

Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Vlastným dopravným prostriedkom sa presuniete do úplného centra v priebehu 5-8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. Dopravné spojenie s centrom je zabezpečené aj mestskou hromadnou dopravou so zastávkami priamo pri obytnom komplexe.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family.
V prípade záujmu o viac informácií, ma neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte makléra

Ing. Ľuboš Slivkanič
Ing. Ľuboš Slivkanič