predaj 3 izbový byt Nitra, Ždiarska

predaj 3 izbový byt Nitra, Ždiarska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Ždiarska

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, na sídlisku Chrenová, Ždiarska ul. Byt s celkovou výmerou 84 m2 sa nachádza na prízemí, je bez balkóna, avšak prislúcha k nemu veľká murovaná pivnica.
Dispozícia: chodba s malým kumbálom, 2 samostatné izby, obývačka, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a toaleta.
V byte bola prevedená čiastočná rekonštrukcia, nové plastové okná, interiérové dvere, dlažba na chodbe a nová murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom. V kuchyni je na podlahe linoleum a v izbách pôvodné zachovalé parkety pokryté kobercami.
Nehnuteľnosť je v udržiavanom stave, po menších úpravách obývateľná alebo aj určená k rekonštrukcii (podľa náročnosti záujemcu).
V bytovom dome prebehla rekonštrukcia a zateplenie fasády, vnútorných priestorov, pivníc, výmena vchodových dverí.
Byt je zaujímavý z hľadiska tichej lokality, v okrajovej časti sídliska s dostatkom parkovacích miest. V dosahu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, zastávka MHD, poliklinika, obchody.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra