predaj 4 izbový byt Nitra, Krátka

predaj 4 izbový byt Nitra, Krátka

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Krátka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4-izbový byt v centre Nitry na Krátkej ul. Byt má výmeru 103m² a prislúcha k nemu pivnica o výmere 28m². Nachádza sa na 1. poschodí, bez výťahu. Bytový dom je zateplený s novou fasádou, aktuálne vo finálnej fáze pred rekonštrukciou spoločných priestorov.

Bytový dom je historická budova, ktorá pochádza zo začiatku 20.storočia, bola citlivo revitalizovaná a obyvateľom prináša mestský prepych v úplnom centre mesta, v blízkosti obchodných domov, úradov, mestskej tržnice, autobusovej a vlakovej stanice.

Byt prešiel v rokoch 2011-2015 postupnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa zreštaurované okná, elektrické inštalácie, omietky, drevené parkety, keramickú dlažbu, obklady a sanitu v kúpeľni a WC, nové drevené interiérové dvere a vstupné bezpečnostné dvere.

Byt sa pýši vysokými stropmi a má vlastné vykurovanie plynovým kotlom. Kuchyňa je vybavená modernou kuchynskou linkou so spotrebičmi a plynovým sporákom. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom aj vaňou, WC je riešené oddelene.


Stav bytu umožňuje okamžité nasťahovanie novým majiteľom, bez potreby ďalšej investície. Samozrejmosťou je bezproblémové parkovanie a dosah kompletnej občianskej vybavenosti centra mesta.

Pivničné priestory sú na zvýšenom podzemnom poschodí, vybavené oknom, vodovodným a elektrickým pripojením a pripravené na realizáciu hobby priestoru, alebo komerčného objektu na prenájom.

Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra