predaj 3 izbový byt Nitra, Štúrova

predaj 3 izbový byt Nitra, Štúrova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Štúrova

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=RZxGmHYCNez

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt v širšom centre krajského mesta Nitra, na Štúrovej ulici, v tesnej blízkosti obchodných centier HM Tesco, Asko nábytok a Merkury market, v areáli bývalého Cukrovaru. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1.poschodí z 2. bez výťahu, v bytovom dome je celkovo 5 bytov a veľkou výhodou je parkovanie v spoločnom oplotenom dvore s elektrickou posuvnou bránou aj malou zadnou bránou pre peších. S parkovaním v lokalite však nie je vzhľadom na dotyk s parkoviskami veľkých obchodných centier žiadny problém.

Byt pozostáva z troch veľkých obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu sa rozumie kuchyňa so samostatnou veľkou komorou, predsieň, chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s plynovým kotlom, a tiež veľká pivničná kobka o výmere 16,50 m², nachádzajúca sa v suteréne domu. Celková podlahová plocha bytu je 97,55 m², vykurovaná plocha (klasické liatinové radiátory) je 81,05 m² a obytná plocha 50,32 m². Obytné miestnosti sú riešené ako vzájomne priechodné, avšak každá má samostatný vstup zo širokej vstupnej chodby.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, ktorý ho predurčuje na kompletnú rekonštrukciu – v posledných rokoch slúžil ako nájomné ubytovanie pre študentky, čomu zodpovedá aj vybavenie. Má vymenené plastové okná, podlahy – betón, parkety, tehlová bytovka je zateplená. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete, kompletná občianska vybavenosť v pešom dosahu. Výhodou je okrem nadštandardných možností parkovania a dostupnosti do mesta aj blízkosť výjazdu na diaľnicu D1 a R1 – len cca 3 minúty na mestský obchvat, MHD zastávka 1 min. pešo.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy a je ihneď voľná. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík