predaj garsónka Holíč, D. Rapanta

predaj garsónka Holíč, D. Rapanta

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Holíč, D. Rapanta

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku v Holíči. Nachádza sa na 2/5 posch. Garsónka s výmerou 20 m2 je po rekonštrukcii, ktorá zahŕňa nové plastové okno, koberec, dlažbu a interiérové dvere. Kúpeľňa so sprchovým kútom je spojená s toaletou. Samotná izba disponuje zánovnou kuchynskou linkou, skriňou a jedálenským stolom so stoličkami.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Bytový dom bol taktiež rekonštruovaný, zateplený, boli menené aj stúpačky a výťah. K bytu prislúcha pivnica.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, všetko je v dosahu pešou chôdzou, v bezprostrednej blízkosti je aj autobusová zastávka MHD. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej lokalite.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra