predaj 4 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

predaj 4 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľkometrážny 4 izbový byt v Nitre, Štefánikova trieda (Mlyny).Vzhladom k lokalite je byt vhodný aj na administratívne účely, keďže v budove sa nachádzajú viaceré kancelárie.
Byt s výmerou 123 m2 sa nachádza na 1/3 posch.
Dispozícia: priestranná vstupná miestnosť, 3 samostatné izby (nepriechodné), kuchyňa, špajza, samostatná kúpeľňa a toaleta.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené okná za plastové,znížene stropy, miestnosti sú vystierkované, v dvoch izbách položená laminátová podlaha, v kuchyni a vo vstupnej miestnosti dlažba, nové vstupné bezpečnostné dvere. V rámci rekonštrukcie bola prerábaná elektroinštalácia a zároveň aj znižované stropy.
Kúrenie je zabezpečované elektrickými radiátormi a ohrev teplej vody vlastným bojlerom.
Byt je maximálne zachovalý a ihneď obývateľný alebo určený k následnej rekonštrukcii podľa vlastných predstáv a potrieb. Nehnuteľnosť je možné upraviť aj na komerčný priestor.
Bytový dom je zateplený, úpravou prešli aj vnútorné priestory a vchodové dvere.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita v centre mesta a kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádza obchodné centrum Mlyny, fakultná nemocnica s poliklinikou, autobusová aj vlaková stanica, zastávky MHD, obchody...
Kúpou je byt voľný, ihneď k dispozícii. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra