predaj garsónka Nitra, Dlhá

predaj garsónka Nitra, Dlhá

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Nitra, Dlhá

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku v Nitre, na sídlisku Chrenová, Dlhá ul. Nachádza sa na 7/7 posch. Garsónka s výmerou 19 m2 je po rekonštrukcii, ktorá zahŕňa nové plastové okno, plávajúcu podlahu, dlažbu, vstupné aj interiérové dvere. Kúpeľňa je spojená s toaletou a je v nej miesto na sprchový kút, umývadlo a aj pračku. Samotná izba disponuje zánovnou kuchynskou linkou, skriňou, posteľou a jedálenským stolom so stoličkami. Garsónka sa predáva so zariadením.
Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Bytový dom bol taktiež rekonštruovaný, zateplený, bola renovovaná strecha a menené aj stúpačky. K bytu prislúcha pivnica.
V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, všetko je v dosahu pešou chôdzou, v bezprostrednej blízkosti je aj autobusová zastávka MHD. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej lokalite, s pekným výhľadom na rodinné domy.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra