predaj 2 izbový byt Levice

predaj 2 izbový byt Levice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Levice

Realitná kancelária RE/MAX, Vám ponúka na predaj priestranný slnečný 2 - izbový byt s dvomi balkónmi o výmere 64 m2, v meste Levice - centrum.
Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome s dvomi novými výťahmi. V byte je urobená rekonštrukcia: plastové okná, omietky, plávajúce podlahy, sčasti je nová elektrika, voda odpad, nová kuchynská linka, klimatizácia. Bytové jadro je murované, v kúpeľni je vaňa, umývadlo, dlažba a obklad, samostatné WC. V byte sa nachádza šatník. K bytu patrí aj pivnica. Vchod je čistý, slušný, susedia sú príjemní. K bytovému domu nie je energetický certifikát. V okolí je dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, pošta, obchody, športoviska, dostatok zelene, zastávka MHD.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Kontaktujte makléra