predaj 2 izbový byt Vráble, Sídlisko Lúky

predaj 2 izbový byt Vráble, Sídlisko Lúky

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Vráble, Sídlisko Lúky

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v meste Vráble na Sídlisku Lúky, v tesnej blízkosti základnej a materskej školy, detského ihriska či supermarketu Tesco. Do 500 metrov je vzdialené centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou aj priemyselný park.

Krásne a útulne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza na 4/7 poschodí s výťahom, pričom celková podlahová plocha bytu vrátane pivnice, bez balkóna a lodžie, je 47 m2. Dispozícia: vstupná chodba so šatníkovou skriňou, samostatná izba, veľká obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou a WC. Súčasný stav bytu nevyžaduje ďalšie náklady a môže byť vhodnou ponukou pre mladý pár, rodinu s predškolákom či školopovinným dieťaťom, alebo ako investičný byt s veľkým potenciálom na prenájom. Mesačné náklady na prevádzku sú cca 120 EUR.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát. V prípade záujmu o obhliadku, viac informácii alebo hypotekárne poradenstvo, kontaktujte makléra: Mgr. Peter Frančík 0948 781 211.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík