predaj 2 izbový byt Želiezovce, Fučíkova

predaj 2 izbový byt Želiezovce, Fučíkova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Želiezovce, Fučíkova

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novozrekonštruovanom bytovom dome na Fučíkovej ulici v Želiezovciach na 4/4 poschodí bez výťahu. Tehlová bytovka bola daná do užívania v roku 1973, avšak v roku 2015 prešla spolu s bytom kompletnou rekonštrukciou – zateplená strecha, fasáda, vymenené klampiarske prvky, vodoinštalačné rozvody, nové dlažby, bleskozvod, nové zvončeky a schránky. Byt má plastové okná, murované jadro, nové elektrické ističe.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej priechodnej obývačky, spálne s lodžiou, samostatného WC, kúpeľne s rohovou vaňou a kuchyne. K bytu prináleží aj pivnica. Celková podlahová plocha bytu je 47,43 m2. V izbách je plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Zábradlie na lodžii je v novom oceľovo-hliníkovom ráme s výplňou nepriezračným Lexanom, nová je aj strieška, z lodžie je pekný výhľad na okolie.

Technický stav bytu je veľmi dobrý, výhodou je aj pokojná lokalita, v ktorej sa nachádza. Fučíkova ulica je vzdialená od centra mesta približne 1 kilometer, v tesnej blízkosti sa nachádza mestský park, nemocnica, potraviny Jednota a Klub Mladosť. Možnosti parkovania sú veľmi dobré, mesto Želiezovce má kompletnú občiansku vybavenosť.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. K dispozícii je aktuálny znalecký posudok. Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík