predaj 2 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

predaj 2 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Štefánikova trieda

Byt A513 sa nachádza na 1 podlaží, má celkovú rozlohu 59,8m2 z toho balkón 10m2.

Tento byt je len jeden z mnohých 2-izbových bytov, ktoré si môžete v projekte ORBIS Premium kúpiť. K dispozícii sú výmery od 51m2 a ceny od 125.000€ s DPH v prevedení štandard.

Volám sa Peter Madleňák a som autorizovaný predajca projektu ORBIS Premium. Ponúkam Vám stretnutie pri dobrej káve a odborné poradenstvo, ústretový prístup pri výbere z množstva bytov v tomto exkluzívnom projekte.

Nemáte čas? Nevadí, prídem k Vám domov a predstavím Vám celý projekt priamo u Vás doma, alebo v kancelárii.

Zavolajte mi a dohodneme si stretnutie a nájdeme najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb, zabezpečím výhodné financovanie Vášho nového exkluzívneho bytu.

VIAC O PROJEKTE ORBIS PREMIUM:

VÝNIMOČNÝ PROJEKT
Orbis Premium sú luxusné byty v absolútnom centre Nitry. Čaká na vás veľkometrážny priestor, impozantné terasy a nádherný výhľad. Okrem toho i špičkové materiály, moderné technológie a pešia dostupnosť historického centra mesta pod Zoborom. Vychutnajte si to všetko naplno v Orbis Premium.

EXKLUZÍVNA LOKALITA
Vychádzkovým krokom sa do 5 minút dostanete kamkoľvek v starom meste. Nie je podstatné, či vykročíte za zábavou, kultúrou, alebo nákupmi. Ak bol Orbis v minulosti miestom pre stretnutia, v budúcnosti bude miestom pre život. Pod vašim novým bytom totižto vyrastie nové, polyfunkčné centrum Nitry. Vaše centrum.

ABSOLÚTNE CENTRUM
Poloha bytu vám bude šetriť čas i peniaze desaťročia. Na skok to budete mať do práce, za zábavou, či športom. Svätoplukovo námestie, Nitriansky hrad a Mestský park sú totiž v najbližšom susedstve vášho bytu.

VEĽKOMETRÁŽNE BYTY
Vyberte si komfortné bývanie bez dodatočnej starostlivosti. Orbis Premium sú najväčšie byty v širokom okolí Nitry, s rozlohou rodinného domu.

VARIABILNÝ PRIESTOR
Upravte si členenie izieb podľa vašich predstáv a potrieb. Navrhnite si priestor vo vašom novom byte sami už v prvých fázach projektu Orbis Premium.

PRIESTRANNÉ TERASY
Vychutnajte si rannú kávu, či večerný pohár vína na terase. Pokochajte sa, ako do mesta prúdi život.

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE BYTOV
Skutočný luxus spoznáte podľa spracovania interiéru. My sme si dali záležať na každom detaile. Takto vyzerá nový štandard v ORBIS Premium

- stropné chladenie
- exteriérové žalúzie
- kvalitné dvere a podlahy
- podlahové kúrenie
- špičkové okná a izolácia
- rekuperácia v každej izbe
- prvotriedne obklady a dlažby
- kompletná sanita
- pripojenie na optiku
- kompletná elektroinštalácia
- elektrický krb vo vybraných bytoch
- súčasťou vybraných bytov na terase JAKUZZI

MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ
Samostatne parkovacie miesto v cene 25.000 € s DPH
Parkovacie miesto so skladom (cca 4m2) a elektro nabíjacou stanicou v cene 29.500 € s DPH

Kancelárske a obchodné priestory priamo v komplexe ORBIS Premium. Pracujte a bývajte na jednom mieste. Žiadna komplikovaná doprava, "suchou" nohou sa dostanete zo svojho bytu jednoducho do svojej kancelárie, ambulancie, ateliéru, obchodu či reštaurácie.. sen sa stáva skutočnosťou.

Plánovaný termín dokončenia je 12/2020
Nehnuteľnosť zatiaľ nemá vypracovaný energetický certifikát.

Viac o mne sa dozviete petermadlenak.sk
Kontaktujte makléra