predaj 2 izbový byt Horné Mýto

predaj 2 izbový byt Horné Mýto

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Horné Mýto

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na vyvýšenom prízemí v obytnom dome v obci Horné Mýto. Obec sa nachádza 12 km od mesta Dunajská Streda.
Dispozícia bytu: 2 obytné miestnosti, predsieň, kuchyňa, kúpeľňa s WC, loggia a vlastná záhrada. Podlahová plocha bytu 41 m2. Okná sú pôvodné, drevené, s vonkajšími žalúziami. V predsieni a kuchyni sú podlahy pokryté PVC. V obytných miestnostiach sú podlahy pokryté laminátovými parketami. V kúpeľni s WC je podlaha pokrytá dlažbou.
Zavedené sú všetky inžinierske siete. Obec Horné Mýto disponuje základnou občianskou vybavenosťou.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Bc. Edina Molnárová
Bc. Edina Molnárová