predaj 3 izbový byt Žirany

predaj 3 izbový byt Žirany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Žirany

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Žirany, ktorá je vzdialená 12 km od Nitry. Byt v dvojpodlažnej 4-bytovke sa nachádza na vyvýšenom prízemí, má výmeru 71 m2, balkón a priestrannú pivnicu. K bytu prislúcha aj pozemok využiteľný ako malá záhradka.
Dispozičné riešenie: chodba, kuchyňa, špajza, 2 samostatné izby, 1 priechodná izba, kúpeľňa a toaleta. Byt prešiel tento rok rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa nové plastové okná, omietky, murované jadro, vymenené elektrické rozvody v celom byte. Na podlahe sa nachádzajú drevené parkety, ktoré je potrebné zrenovovať. Byt nie je zariadený.
Záujemca má možnosť si zabezpečiť formu vykurovania, nakoľko sú k dispozícii elektrina, plyn, komín na tuhé palivo. V byte je zavedená obecná voda. Certifikát energetickej náročnosti budovy nie je k dispozícii.
Obec Žirany disponuje základnou občianskou vybavenosťou: škôlka, škola, obchod, výborná dostupnosť do mesta.

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra