predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Nitra, Ďurčanského

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku v Nitre na sídlisku Chrenová, v obľúbenej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou v pešom dosahu, na Ďurčanského ulici. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí bytového domu, ktorý nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové zateplenie a fasáda, vymenené stupačky, zvončeky a schránky, bezpečnostné dvere na čip, obnovené spoločné priestory domu. Samotný byt má vymenené plastové okno a radiátor, inak je v pôvodnom, ale zachovalom stave. K bytu s výmerou 18 m2 prislúcha aj veľká plechová pivnica vhodná na uskladnenie vecí. Ponuka je vhodná aj ako investícia resp. na ďalší prenájom – v súčasnosti je byt obývaný nepretržite 11 rokov tým istým nájomníkom, ktorý sa vysťahuje cca do konca októbra 2019.

Výhody lokality – tichá slepá ulička mimo hlavnej cesty s primeranými parkovacími možnosťami, veľa zelene, obnovený bytový dom, obchody 3 min. pešo, zastávka MHD 5 minút, materská, základná aj stredná škola 5 minút, poliklinika 10 minút pešo.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík