predaj 3 izbový byt Štúrovo, Štefánikova

predaj 3 izbový byt Štúrovo, Štefánikova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Štúrovo, Štefánikova

*REZERVOVANÉ* Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt v Štúrove na Štefánikovej ulici. Byt s celkovou výmerou 76,47 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí (1/7) a je v pôvodnom stave z roku 1985. To ho predurčuje na kompletnú rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. V kombinácii s plánovanou obnovou bytového domu – výmena rozvodov a zateplenie, bude následne predstavovať priestor vhodný pre komfortné moderné bývanie v obľúbenej lokalite blízko centra mesta (známe termálne kúpalisko Vadaš je vzdialené len 10 minút pešo).
Dispozícia bytu: 3 veľké nepriechodné miestnosti (obývacia izba 21,32 m2, detská izba 18,24 m2 a spálňa 12,84 m2), chodba, kuchyňa s balkónom, kúpeľňa, samostatné WC. K bytu prislúcha aj pivnica a podiel na spoločných priestoroch. Byt sa predáva čiastočne zariadený ako je zobrazený na fotografiách resp. podľa dohody.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík