predaj 3 izbový byt Nitra

predaj 3 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra

Exkluzívne iba u nás.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt + záhrada + vlastné parkovanie pre 2 autá v časti Lužianky, Nitra na Hlohoveckej ceste.
Byt o celkovej výmere 184 m2 sa nachádza na 1.poschodí (2. NP) v murovanej (kváder) štvorbytovke zo 70. rokov s vlastným kúrením, pričom byt je o výmere 56,73 m2 + dve pivnice spolu o výmere 7,55 m2 + 90 m2 záhrada za bytovkou + 30 m2 parkovacie miesta pred bytovkou.
Dispozičné riešenie: chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, špajza, 3 x nepriechodná samostatná izba, 2 pivnice, záhrada, parkovacie miesta.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, nová elektroinštalácia, plynový kotol Protherm z roku 2017, 50l elektrický zásobník na TÚV, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, odsávač pár), stierky v izbách, v izbách sú pôvodné drevené parkety.
Bytovka sa nachádza za čerpacou stanicou Shell za Metrom, zastávka MHD je cez cestu.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra