predaj 2 izbový byt Nitra, Čajkovského

predaj 2 izbový byt Nitra, Čajkovského

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Čajkovského

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v Nitra na ulici Čajkovského. Výmera nehnuteľnosti je 63,5 m2 a nachádza sa na 10. poschodí z 12 bytového domu s dvoma výťahmi.
Orientácia a poloha bytu je jeho veľkou výhodou, nakoľko umožňuje veľmi pekný výhľad na široké okolie a zároveň Vám 10. poschodie poskytuje súkromie, pretože okolité domy sú dostatočne ďaleko a nikto Vám nevidí priamo do okien.

Dispozícia: vstupná predsieň, komora, dve samostatné priestranné izby, chodba, kuchyňa s východom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Byt bol čiastočne zrekonštruovaný, boli vymenené okná a pôvodné bytové jadro bolo renovované novým obkladom a sanitou. Inak je nehnuteľnosť v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave. Je výhodnou kúpou aj na investíciu s následným prenájom, kedy nie je prípadná rekonštrukcia vôbec nutná.

Bytový dom je zateplený, má rekonštruované, čisté spoločné priestory i výťahy a vymenené všetky stúpacie rozvody TÚV, SÚV, kanalizácie a plynu.

Cena nehnuteľnosti je 79.900,- €.


Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke na remaxfamily.sk ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!\".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková