predaj 3 izbový byt Jelšovce

predaj 3 izbový byt Jelšovce

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Jelšovce

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt na zvýšenom prízemí v tehlovej 4-bytovke v obci Jelšovce. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce, neďaleko známej reštaurácie Pálenica. Prislúcha k nej podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu, ako aj 2 veľké murované pivnice.

3-izbový byt s výmerou 60 m2 je po čiastočnej rekonštrukcii a predáva sa zariadený vrátane nábytku a elektrospotrebičov v kuchyni (umývačka riadu, práčka, plynový sporák). Pozostáva z troch izieb – 2 nepriechodných miestností a veľkej priechodnej obývačky. Ďalej sa tu nachádza kúpeľňa s vaňou a vlastným plynovým kotlom, samostatné WC, kuchyňa, špajza a chodba. Zmeny dispozície v rámci rekonštrukcie sú možné. Mesačné náklady na bývanie sú vyčíslené na 60 € za plyn, 30 € za elektrinu a 20 € fond opráv a prevádzky, z ktorého sa bude v budúcnosti bytový dom zatepľovať.

Táto ponuka je vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú byt v pokojnom vidieckom prostredí s výbornými možnosťami parkovania a celkovo dobrou dostupnosťou. Benefitom je potom možnosť pestovania drobného ovocia a zeleniny v spoločnej záhrade, či možnosť chovu vlastnej hydiny.

Obec Jelšovce sa nachádza na hlavnom cestnom ťahu Nitra – Topoľčany, len 5 minút od novovybudovaného závodu automobilky Jaguar Land Rover a 10 km od Nitry. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a vynikajúcim dopravným spojením do krajského mesta vrátane železničnej dopravy.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv. Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Peter Frančík
Mgr. Peter Frančík