predaj garsónka Nitra, Novomeského

predaj garsónka Nitra, Novomeského

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj garsónka Nitra, Novomeského

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj garsónku na ulici Novomeského v Nitre. Garsónka o rozlohe 24 m2 sa nachádza na 12. poschodí 12 poschodového bytového domu. Pozostáva z izby, kúpeľne, WC a chodby. Je čiastočne zrekonštruovaná – plastové okno, kuchynská linka, stierky, pôvodné jadro je obložené keramickým obkladom s novšou sanitou, jadro a chodba keramická dlažba. Možnosť kúpy bytu aj so súčasným zariadením podľa dohody. Bytový dom je zateplený, má vymenené vchodové dvere, schránky, výťahy, stúpačky, strechu. Vchod je čistý, udržiavaný, v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlky, potraviny, nákupné centrum Kaufland, Lidl, pošta, poliklinika ...
Cena 48.900,- + dohoda!
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra