predaj 3 izbový byt Jur nad Hronom

predaj 3 izbový byt Jur nad Hronom

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Jur nad Hronom

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu radového domu/bytu v Jure nad Hronom, ktorý je vzdialený od mesta Levice 15 km - 15 minút autom a do priemyselného parku Levice-Géňa 7 minút autom.

Dom sa nachádza v prízemnej novostavbe, kde je päť bytových jednotiek a majú spoločný vstupný priestor pre dve rodiny - volné sú ešte dve. V dome sa nachádza vstupná chodba, priestranná kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, detská izba, veľká moderná kúpeľňa, šatník a špajza.

Zastavaná plocha domu je 108,7 m2 vrátane priestrannej krytej terasy o výmere 25 m2, trávnatá plocha o výmere 50 m2. Ku každému domu prislúcha vydláždené parkovacie miesto pred domom o výmere cca 60 m2 pre 4 autá. Celková výmera pozemku je 218 m2.
Obvodové múry sú postavené z PORFIXU, priečkové steny akustická tehla WINENBERGER, čiže steny sú dobre odhlučnené, nakoľko sa jedná o radovú zástavbu. Okná plastové, kvalitné 3 sklo SALAMANDER. Energetická trieda domu A1, mesačné náklady na kúrenie sú cca 50,- euro.

Dom je pripravený v štádiu holodomu, kde si klient po dohode so stavebníkom môže vybrať podľa vlastného výberu dokončenie interiéru. V cene domu sú zahrnuté aj dokončovacie práce a ako BONUS PONUKAME LED TELEVIZOR 140 UHLOPRIEČKA ZNAČKY LG.
Cena domu je v štandarde - stačí sa len nasťahovať. Každá bytová jednotka je napojená na samostatné IS - voda, elektrina, vlastná čistička.
Veľkou výhodu je poloha radového domu, v tichej uličke v blízkosti školy.

Výhody stavby: svetlí, slnečný, pekný, kvalitné prevedenie celej stavby, výhľad, tiché prostredie. Občianska vybavenosť obce je výborná - obchody, škola, škôlka, obecný úrad,masérske služby.
Popri obci tečie rieka Hron, kde je možnosť prechádzok, bicyklovania sa a cez leto kúpanie v rieke.
Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na Hypotekárny úver s ktorým Vám rád a zadarmo pomôže náš hypotekárny špecialista.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra