predaj 2 izbový byt Nitra, Staničná

predaj 2 izbový byt Nitra, Staničná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Staničná

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Nitra na Staničnej ulici.
Byt je v tehlovom bytovom dome, je o veľkosti 61 m2 vrátane murovanej pivnice a nachádza sa na 2. poschodí/3. Tretie poschodie tvorí povala a krov, pričom strecha je zaizolovaná, zateplená a má novú krytinu.
Byt po dispozičnej stránke pozostáva: chodba, 2 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, pivnica, garáž. Balkóny v celom bytovom dome nie sú.
Byt prešiel značnou rekonštrukciou: nové jadro kúpelne s WC + nová elektroinštalácia, vodovodné a odpadové potrubie, plastové okná v celom byte, novšia kuchynská linka, nové plávajúce podlahy v izbách, dlažba na chodbe, v kúpeľni a v kuchyni, vonkajšie rolety, nové stierky.
Bytovka prešla taktiež rekonštrukciou, pričom bola menená nová sedlová strecha, nový bojler pre vlastný ohrev teplej vody, nové rozvody vody, odpadu, nová elektroinštalácia vo vchode, plastové okná na medziposchodiach. Kúrenie je zabezpečené vlastným kotlom vo vchode.
Parkovanie je zabezpečené vo vlastnom dvore, pričom k bytu je možné si dokúpiť aj vlastnú murovanú garáž, ktorá je taktiež vo dvore. Byt je cca. 5 min. pešo od centra mesta a v tesnej blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť, autobusová stanica, železničná stanica, fakultná nemocnica, OC MLYNY, Pešia zóna atď.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra