predaj 3 izbový byt Banská Štiavnica, Dolná

predaj 3 izbový byt Banská Štiavnica, Dolná

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Banská Štiavnica, Dolná

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj prízemný byt v dvojpodlažnom historickom meštianskom dome v Banskej Štiavnici, ktorý sa nachádza v tichej lokalite, v jednosmernej uličke centra mesta. Celý bytový dom je zapísaný ako Národná kultúrna pamiatka, je postavený z kameňa a zrekonštruovaný.
Byt je taktiež veľmi pekne a vkusne zrekonštruovaný (drevené okná, dubové podlahy,plávajúce podlahy,dlažba, kvalitné dubové interiérové aj exteriérové dvere so zárubňou).
Disponuje tromi izbami, kuchyňou a kúpeľnou s toaletou.
Kúrenie v byte je ústredné plynové - radiátormi (nový kotol kupovaný v roku 2017),byt je napojený na mestský vodovod aj kanalizáciu.
K bytu prislúcha vonkajší spoločný dvor, kde sa dá nerušene oddychovať a spoločná štôlňa, ktorá slúži ako pivnica na odkladanie rôznych vecí, uskladnenie ovocia a zeleniny.

Okolie ponúka veľa možností na turistiku, cyklistiku, hubárčenie, spoznávania histórie mesta s množstvom kultúrnych podujatí, kúpanie sa v neďalekom termálnom kúpalisku Sklené Teplice alebo v prírodných jazerách - Banskoštiavnických tajchoch, v zimnej sezóne bežkovanie, lyžovanie - lyžiarske stredisko Salamandra resort.
Byt sa predáva aj so zariadením (nábytok vyrobený z dubového dreva).Len vážny záujem. Byt sa dá kúpiť na HP úver.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra